Jazyk: Česká vlajka

Start Game Global


Prodej her Velkoobchodní prodej DropShipping Naše další služby Kontakt

Dropshipping Dropshipping

Chtěli byste začít vlastní podnikání v oblasti videoher, s minimálním rizikem a náklady na provoz firmy? Využijte naší možnosti spolupráce ve formě Dropshippingu.


Pro koho je Dropshipping určen?

Pro všechny, kteří chtějí začít s projektem rychle, nechtějí nijak riskovat, a nechtějí investovat žádné finanční prostředky navíc. Dropshipping je také vhodný pro podnikatele, kteří chtějí rozšířit svůj stávající sortiment zboží v jejich e-shopu o počítačové a konzolové hry. Ideální je také pro ty, kteří již mají nějaký navštěvovaný internetový projekt, a chtěli by z něj generovat zisk.


Jak funguje spolupráce ve formě Dropshippingu ?

Široký sortiment zboží

Poskytneme Vám datový soubor ve formě XML, který lze inportovat do běžných systémů pro internetové obchody (Presta Shop, E-Commerce atp.). Případně pokud využijete možnosti naší nabídky vlastního E-shopu, jsou data inportována automaticky v jiném, k tomu určeném formátu. Tímto inportem souboru získáte ve Vašem obchodě kompletní aktuální nabídku našeho sortimentu her. Datové výstupy obsahují také obrázky a video trailery, které jsou atraktivní pro zákazníky, protože poskytnou o hře více detailnějších informací. Datové výstupy jsou aktualizovány několikrát za den, což zaručuje značnou míru aktuálnosti skladu a cen.

Ceny podle Vašich představ

Je zcela na Vašem uvážení, za jakou cenu budete zákazníkům hry ve Vašem e-shopu nabízet, neboli jaká bude výše Vaší marže. My Vám je poskytneme za naší velkoobchodní cenu.

Rychlé vyřízení objednávek

Poté co Vám dorazí objednávka od zákazníka, pouze jí přepošlete a my ji již kompletně zpracujeme za Vás. Objednávka je odeslána pod hlavičkou Vaší firmy, s možností přiložení Vašich propagačních materiálů. Platba za vyřízenou objednávku poté dorazí na Váš účet. A protože nečekáme na platbu za zboží od Vás, vyřízení celé objednávky proběhne zpravidla během 24 hodin, což jistě ocení Vaší zákazníci. Za odeslané zboží platíte až zpětně.


Výhody Dropshippingu

- Nemusíte mít vlastní sklad zboží
- Nemusíte mít pracovní sílu na expedici objednávek
- Prezentujete svoji značku
- Určujete si ceny zboží, za které jej nabízíte zákazníkům
- Časová nenáročnost


Pokud Vás naše nabídka Dropshippingu oslovila, kontaktujte nás.(c) 2010 START GAME Global s.r.o.